Teknik Analiz & Strateji

Bitcoin – BTC Analiz & Strateji – 14/01

Bitcoin için 14/01 analizi ile sizlerleyiz! Bu analizimizde sizlere BTC ile alakalı nasıl bir yol haritası izleyebileceğinize dair ip uçları vereceğiz. Önerilerimiz yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte Long ve Short pozisyon açmak isteyenler için bir fikirdir. Kendi yatırımlarınızı yaparken son kararın size ait olacağını unutmamalısınız.

Bitcoin’de güncel görünüm;

Makro görünümde 41700 seviyelerin altında günlük kapanışlar gelmediği sürece hala ana trend yukarı, şuanda ana trendin dibinde ucuz seyrine devam ediyor.

*6. Strateji stop oldu.

*42500 rakamı – 42250 olarak güncellendi. (Yeni Destek)

Ana trend hala kırılmadığı için Bitcon tarafında Long ağırlıklı işlemler daha tutarlı sonuç verecektir. Short

Stratejilerde destek seviyelerine yakın seyrettiğimiz için yeterli marj yakalanamayabilir. ,

Açıkçası 5. Stratejinin tekrarını bekliyordum. Ancak Bitcoin için 42250 seviyesi geride kaldı. Aşağıda 40600 ü bekleriz.

6. Strateji BTC LONG (Stop oldu.)
Long Limit 42500
Stop 42250
TP 43450

7. Strateji BTC SHORT (Aktif)
Short Giriş 42350 (Manuel) (Çok marj bırakmayabilir)
Stop 42400

8.Strateji LONG Long Limit 40600
Stop 40400
TP 41500- 42500 şeklinde uygulamak mümkün!

Bitcoin ile alakalı daha fazla detay için bizi takip edin! Her gün paylaşacağımız BTC analizlerimizle sizler için daha kaliteli bir yatırım serüvenine katkı sağlamış olacağız. Bir sonraki analizde görüşene dek hepinize kripto para piyasalarında bol kazançlı günler! Tekrar görüşmek dileği ile!

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu