Teknik Analiz & Strateji

Bitcoin – BTC Analiz & Strateji – 24/01

Bitcoin güncel makro görünüm;

*İçerik, sıfırdan kriptopara eğitimi kapsamında sunulmuştur.

Makro görünüme göre fiyatın haftalıklarda ve günlüklerde 29500 güçlü talep bölgesi. Yarın 25 Ocak FED faiz kararını açıklayacak.

35000 seviyesi 30-41 arası denge seviyesi olarak bir ağırlık merkezi- idi altında seyir başladı. FED kararına yarın 29-30 aralığına inebilir. Karara göre yukarı yada aşağı sert hareketler izleyebiliriz.

FED tarafında beklenmedik açıklamalar gelmedikçe, kurumsal maliyetlerinin yukarıda kaldığını düşünürsek, Spot düşünenler için 29.500 seviyesi değerlendirilebilir, Bu seviyeler haftalıkta ve günlükte güçlü talep bölgesi altına iğne atsa da fiyat bu seviyelerin altında kalıcı olmayabilir. Bu noktada bitcoin ile sağlam altcoinler LUNA SOL DOT ATOM DUSK FTM gibi degerlendirilebilir. (Orta Vade 1-6 AY)

Güncel Stratejiler ;

14.Strateji LONG
(Destek tutmadı, işleme girilmedi.)
34400 Long (Manuel) * Desteğin çalıştığını gör.
34000 Stop
35400 TP

  1. Strateji SHORT
    34400 Short Manuel
    34650 Stop
    32800 TP

    Sıfırdan Borsa Eğitimi ile sizde kendi stratejilerinizi belirleyebilir, kazanmaya başlayabilirsiniz.

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu