Teknik Analiz & Strateji

Bitcoin – BTC Analiz & Strateji – 22/02

Bitcoin makro ve mikro görünüm:

İyi çalışmalar

BTC için 03/02 analizi ile sizlerleyiz!

*İçerik, sıfırdan kriptopara eğitimi kapsamında sunulmuştur.


Bitcoin Güncel Durum;

38450-39300-39500 üstüne iğne atmak isteyebilirler.

Yukarıda alınması gereken büyük likidite alanı mevcut. Bitcoin’de Şuanda 37100 bölgesindeki 15m order block long denemek içinde ideal bir lokasyon olarak gözüküyor.

Day Trade için bugün bu grafiği izleyebiliriz.

*Az önceki Short strateji iptal. Dün ABD piyasaları kapalıydı.

Sabah Asya piyasası negatif açtı. TSİ ile 17:30 da ABD piyasaları açılacak. Eş zamanlı olarak oraya da bakmakta fayda var. NAS100.

38450-39300-39500 civarinda gelebilecek sinyaller yada ani pump görürsek (ard arda gelen) sinyalleri yine değerlendirebiliriz.

Sıfırdan Borsa Eğitimi ile sizde yatırımlarınıza yön verebilirsiniz. O halde siz de BTC ve diğer kripto paralar ile alakalı kararlarınızı alırken titizlikle hareket etmelisiniz. Ayrıca size önerilerimizi dikkate alırken kendi risk analizinizi de yapmalısınız. Yatırım tavsiyesi değildir.

Strateji ve yöntemleri içeren borsa eğitimi kapsamında sunulmuş bir içeriktir.

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu