Teknik Analiz & Strateji

Bitcoin – BTC Analiz & Strateji – 23/07

Price action bitcoin analizi ile kazanç sağlayın.

Bitcoin Güncel Görünüm

BTC için 23/07 analizi ile sizlerleyiz!

*İçerik, kriptoparalarda price action eğitimi kapsamında sunulmuştur.

Price action temelli stratejiyi güncelliyorum.

Saatlik trendin kırılması ile görünüm bozuldu. 03:00’da gün kapanışıyla yeniden yatay bant içerisine girmiş olacağız. (saatlik trend kırılmamış olsaydı durum farklı idi.)

Grafikte 0 – 0.5. 1 rakamları yazan range bölgesi artık aktif ticaret alanı olarak görülebilir. Fiyat yeniden 23000 üstünde günlük kapanış yapmadıkça, Short Strateji ön planda olacaktır.

Bu seviyelerden olusturulan short setuplar ile 20300 (eq-0.5) ve 18600 (target liquidity) hedeflenebilir. 4 saatlik görünümde olusturulan bir analiz oldugu icin 23000 üstünde gün kapatmadıkça ve 18000 altına inmedikçe bu plan geçerli olacaktır.

21700-28000 arası planlı range yerine 18000-23000 arasını kullanmak gerekebilir. Bu strateji ve daha fazlası için burdan telegram kanalımı takip edebilir analizlerden 7/24 haberdar olabilirsiniz.

Seviyenizi ilerletmek için Engin ERDEBIL’ den Birebir Mentorluk ve Sertifikalı Borsa Eğitimi (E-Devlet Onaylı) programlarına katılım talep edebilirsiniz. Borsa eğitimi sayesinde zamanı verimli kullanarak sizde bu işte uzmanlaşabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ayrıca Kriptoparalarda EE-RSI Scalper Sinyal Sistemi + İndikatör Seti sayesinde düzenli gelir elde edebilirsiniz.

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”İnternet sitesi” type=”url” /][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea” /][/contact-form]

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu