Teknik Analiz & Strateji

Bitcoin – BTC Analiz & Strateji – 27/07

Price action eğitimi ve bitcoin analizi ile kazanç sağlayın.

Bitcoin Güncel Görünüm

BTC için 27/07 analizi ile sizlerleyiz!

*İçerik, kriptoparalarda price action eğitimi kapsamında sunulmuştur.

Yatırımcı psikolojisi nasıl olmalıdır? Bu işte psikoloji çok önemli, sizi strese sokmayan paralarla bu işi yapmanız çok önemli, mental açıdan sabahtan 2 işlemim stop oldu ancak buna rağmen mental açıdan güçlüyüm, kaybettiğinizde üzülüp kazandığınızda o denli sevinmiyorsanız hesaplarınızda bir tutarsızlık var demektir. Kazanca da kaybettiğinizde sizde stres ve aşırı sevinç yaratmıyorsa bu doğru olan bir mental yaklaşımdır. Bu işte başarılı olmak için psikoloji tarafında güçlü olmak gerekiyor. Sadece sayılara odaklanıp, kaybettiğinizde dolar kaybetmiş gibi hissederseniz sonraki işlemlerde etkileniyor.

Mental açıdan güçlü olun!

Bitcoin Güncel Görünüm

21000 hedefine ulaşıldı. Trend kanalı alt desteğine oturdu. Karlı pozisyonlar için kar realizasyonu yapılabilir. T

rend kanalı içinde kaldıkça tepkilerle aşağı devam edebilir. Mevcut short pozisyonun yarısını karla kapattım. price action eğitimi 27 Temmuz 2022 itibariyle güncel bitcoin analizini okuyabilirsiniz.

20800 desteği çalıştı. Short pozisyonlar için 21600 kar stobu olarak takip edilebilir.

20800-21200 aralığında yatay hareketin tekrar yukarı bir hareketi tetikleyebileceği bir noktadayız. ayrıca bu akşam FOMC Statement & Fed faiz oranını açıklayacak. 75 baz faiz arttırılacağı beklentisi piyasalarda hakim ve fiyatlanmış durumda. Bu rakamın 100 baz puan üstünde olması sermaye piyasalarını negatif bir seyir içine sokabilir. Bitcoin tarafındada 20.000 seviyesinin altına bu sebeple inilebilir.

 

Seviyenizi ilerletmek için Engin ERDEBIL’ den Birebir Mentorluk ve Sertifikalı Borsa Eğitimi (E-Devlet Onaylı) programlarına katılım talep edebilirsiniz. Borsa eğitimi sayesinde zamanı verimli kullanarak sizde bu işte uzmanlaşabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ayrıca Kriptopara Eğitimi ve EE-RSI Scalper Sinyal Sistemi + İndikatör Seti sayesinde düzenli gelir elde edebilirsiniz.  

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu