Borsa Eğitimi

Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk Programı

Engin ERDEBIL' e ait sistem ve stratejileri kullanarak uzmanlaşın! Artık borsada kazanmaya hazır olun!

Sıfırdan Borsa Eğitimi ve Mentorluk Programı sayesinde yatırımlarınıza değer katmak ister misiniz? Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım. Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum. Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında, bu işin bir sistem dahilinde uygulanmadığında istikrarlı para kazanmanın zor olduğu sonuçlarına vardım. Ardından tüm tecrübelerimi disiplinle uygulayabileceğim indikatörler kodladım ve kazanç sistemi tasarladım. Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Eğer sizler de benimle birlikte borsada canlı deneyimler elde etmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Borsa analizi eğitimi sayesinde kazancın nasıl geldiğini canlı canlı tecrübe edeceksiniz.

Sıfırdan Borsa Eğitimi ve Mentorluk Programının Avantajı ve Diğer Eğitimlerden Farkı Nedir?

Yatırımcı kişiliğinizin belirlenerek hangi vadede işlem yapmak istediğinize karar vermeniz oldukça önemlidir. Özellikle stratejinizin planlaması çok daha fazla önem arz etmektedir. Standart eğitimlerin aksine teknik analiz eğitimi ile en efektif kullanımını öğrenerek alım-satım stratejileri geliştirebileceksiniz.


Kripto paralar, Altın, Döviz ve Hisse Senetleri yatırım aracı olarak görülürler. Asıl önemli olan hangi finansal enstrümanı ne zaman alıp sattığınızdır. Bu programda öğreneceğiniz kazanç sistemi sayesinde zamanlamanın doğru olup olmadığını anında görebileceksiniz. En temelde bu sizi tüm risklere karşı koruyacak.


Sonuç olarak; Binance, Nasdaq veya Borsa İstanbul’da belirli bir sistem dahilinde para kazanabileceksiniz. Kendi stratejinizi oluşturarak istikrarlı şekilde para kazanmayı öğreneceksiniz. Sıfırdan borsa eğitimi ve mentorluk programı sayesinde kendinizi bulmak istediğiniz noktadan çok daha ileriye götüreceksiniz.

Sıfırdan Borsa Eğitimi – Mentorluk Programı Neleri Kapsar? 
(Toplam 20 Saat Eğitim + 2 Ay Boyunca Destek + VIP Telegram Kanalı + BONUS)

  • Bu borsa eğitimi Price Action usullerine bağlı günlük alım satım yaparak kazanç üretmek, algoritmalar ile borsaların taranması, tam otomatik botların kullanımı gibi ileri seviye çalışmaları içermektedir. Tüm çalışmalar canlı piyasa koşullarında gerçekleştirilmektedir.
  • Sıfırdan borsa eğitimi sıradan bir teknik analiz eğitimi değildir. Birebir mentorluk programıdır. 2 modül halinde uygulanmaktadır.
  • Birebir mentorluk programı ciddi bir öğrenme fırsatı ve danışmanlık sunar.
  • Borsa eğitimi mentorluk programı 2 ay süreyle uygulanacaktır.
  • Eğitimle birlikte sistem ve stratejileri içeren 8 saatlik hazır video içeriğine ve 10 yılda derlenmiş dev bir eğitim arşivine sahip olacaksınız.  (1.Modül)
  • Hazır içerikler üzerindeki çalışmanın tamamlanmasının ardından, ister yüz yüze (İzmir’de), ister online olarak  8 saat boyunca birebir özel dersler planlanmaktadır. Bu safhada, canlı piyasa koşullarında tüm enstrümanların analiz edilmesi ve strateji planlama üzerine uygulamalar yapılmaktadır.  (2.Modül)
  • Borsa eğitimi mentorluk programı boyunca WhatsApp üzerinden sürekli olarak analiz desteğim sizlerle olacaktır. Ayrıca fırsat gördüğüm analizleri paylaştığım VIP Telegram kanalımdan da süresiz olarak faydalanacaksınız. (EE-Gold Club) 
  • Borsa eğitimi mentorluk programına başlarken Tradingview’de kullanılacak sistem alt yapısının teknik kurulumunu, Zoom üzerinden yapıyorum.  Birebir özel dersleri de sizin durumunuza göre birlikte planlıyoruz.

NOT: Eğitime katılan arkadaşların, bu işin bir öğrenme süreci olduğunun bilinciyle, hareket etmesi önemlidir.

Sıfırdan Borsa Eğitimi ve Mentorluk Programı Nasıl İlerliyor?

Mentorluk programı boyunca tamamı uygulamalı olarak canlı piyasa koşullarında gerçekleşen çalışmalarla kendinizi oldukça geliştirmiş olacaksınız. Sıfırdan borsa eğitimi boyunca durumunuzu sürekli takip ediyorum. Unutmayın; bu piyasalar kurtlar ve koyunlardan oluşur. Eğer bir stratejiniz yoksa ilk işlemlerinizde şans eseri para kazanmanız sizin için çok tehlikelidir. Gerçekten işleyişi bilmeden hareket ederseniz eninde sonunda kayıp yaşayarak ciddi bir tecrübe elde etmiş olacaksınız. Sonuç itibariyle bu tecrübe sizin için, eğitimden çok daha maliyetli olacaktır. Eğer iyi bir borsa eğitimi alıp stratejilerinizi disiplinle geliştirerek ilerlerseniz bir adım önde olursunuz. Özellikle ileri seviye teknik analiz eğitimi gibi konularda başka tecrübeleri rehber edinmeniz sizi çok daha geliştirecektir.


Sıfırdan Borsa Eğitimi ve Mentorluk Programı Neler Sağlıyor?

Borsa ve kripto para eğitimi içeriğinde bulunan detaylar herkesçe bilinen şeyler değildir. Aksine bu zamana kadar elde ettiğim tecrübelere dayanan ve istikrarlı kazanç sağladığım bir TRADE PLAN’dır. TRADE PLAN çift yönlü olup düşen veya yükselen piyasaya uygundur.

Bahse konu sistemimin,  BIST tarafında; 2018 yılında portföye kazanç etkisi %65’tir. 2019 yılında portföye kazanç etkisi %84 ve 2020 yılında portföye kazanç etkisi %126’dır. Aynı sistemimin 2020-2021 arasında Kripto Para tarafında ki portföyüme etkisi ise %550 civarındadır.  Bu kazanç, piyasa düşsün veya çıksın fark etmeksizin sizin stratejiye bağlılığınız ile ilgili olarak kaçınılmazdır.


Analizlerde kullanacağımız algoritma ve alarm kombinasyonları ile zaman disiplinini öncelikli olarak sağlayacağız. Daha sonrasında ise zamanlama konusunda fırsat yaratan birçok borsa enstrümanını en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Hisse senedi, kripto para, altın veya dövizi en iyi şekilde değerlendirerek kazanç elde edeceksiniz.


Sıfırdan Borsa Eğitimi ve Mentorluk Programının Amacı Nedir?

Amacım size dinamik bir borsa eğitimi ile kurtlar sofrasından pay almayı öğretmektir. Eğitim sonrasında başarılı sonuçlandığını birlikte takip edeceğimiz işlemler ile yüksek bir özgüvene sahip olacaksınız. Uygulamalı borsa analizi eğitimi ve mentorluk programı sayesinde size paradan fazlasını vaat ediyorum. Bu eğitim sayesinde kimseden bu konularda bilgi talep etmeyecek ve karar verici duruma geleceksiniz. Size akıl vermeye kalkanlar ise sizden bir şeyler öğrenmek isteyecekler.

Zira 21. yüzyılda en büyük güç, herkesin bilmediklerini bilmektir!

Burdan Engin ERDEBIL’ in ait canlı işlemlerini görebileceğiniz telegram kanalına katılabilirsiniz.


Not:Bir iş yapıyor veya yapacaksanız inceliklerini mutlaka öğrenin. Destek almanız öncelikle sizi ciddi kayıplardan koruyacaktır. Cahil bir toplumun parçası olan ve bu işlere kumar oynarmış gibi yaklaşan kişilerden uzak durun. Eninde sonunda piyasalardan istediğinizi alacaksınız. Bu tecrübeyle sabittir.


ENGİN ERDEBIL RESMİ İNSTAGRAM HESABIM
en iyi borsa eğitmeni engin erdebil kimdir

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu