Teknik Analiz & Strateji

Chiliz Nedir? CHZ Coin Nedir?

Chiliz CHZ

Chiliz kripto para eğitimi alanlar tarafından sıklıkla işlem gören ya da araştırılan bir projedir. 2018 yılında ortaya koyulmuştur. Proje sahibi Socios.com’dur. Erc-20 tokeni olarak işlem görmektedir. Ethereum ağında kuruludur. Block chain tabanlı olarak araçlara sahiptir. Kripto varlığı eğlence & spor kurumları ve onların takipçilerine dayalı olmaktadır. Aralarında iletişim kurmaları ve Chiliz ile kazanç sağlanmalarını sağlamaktadır. Böylece taraftar olan kitle de kripto varlığın kullanılması sayesinde takımlarında söz hakkına sahip olmaktadırlar.

E-spor ve kulüplerin taraftarları arasında özellikle bağlantı hedeflenmektedir. En üst düzeyde oynayan oyuncu seçimi için CHZ sahipleri söz hakkına sahiptir. Tarafta olan kulübün forma tasarımına dek CHZ sahiplerine olanak tanınmaktadır. Söz hakkı durumu ön planda tutularak coin varlıkları verilmektedir. İvmesi dikkat çekici düzeyde olan coin borsa eğitimi alanların da dikkatini çekmektedir. Bitcoin değerindeki büyük artıştan etkilenerek CHZ değeri de yüksek düzeyde artmıştır.

CHZ Chiliz Coin Özellikleri Nelerdir?

Engin Erdebil ile beraber pek çok finans uzmanı lisanslı ürünlerin token ile alınabilmesine odaklanıştır. Tokene sahip olan kişiler bu ürünleri tokenleri karşılığında alabilmektedirler. CHZ’nin madenciliği mümkün kılınmamıştır. CHZ şirketi tarafından arz edilerek sunulmaktadır. Toplam Chiliz arzının sahada 8.888.888.888 olması kararlaştırılmıştır. Bu arza çok yakın bir miktar piyasada şu anda işlemdedir. Chiliz Coin spor kurumları ile taraftarlarının arasında özellikle değişim aracı olarak görülebilmektedir.

CHZ taraftarların jeton oluşumuna olanak vermektedir. Kulüp taraftarları lisanslı ürünler üzerinde ödeme imkanına sahip olabilmektedir. Büyük kulüplerin CHZ firması ile yaptığı anlaşmalar sıklıkla gündem olmaktadır. Türkiye’de en popüler spor kulüpleri ile anlaşmaları vardır. İlerleyen yıllar içerisinde gelişiminin sürmesi beklenmektedir. Chiliz CHZ varlığı ethereum blockchainide yer almaktadır. Akıllı sözleşme ile üretimi sağlanmaktadır. Kulüp taraftarları CHZ’leri ile özel üretim olan dijital varlıklara sahip olabilmektedirler. Bu yüzden platform üzerinde satışa çıkan varlıklar CHZ ile alınabilmektedir. Fan token offering olayının ardından kulüpler büyük gelirler elde etmektedirler. Taraftar kısmı da kulübe destek sağlamaktadırlar. Ayrıca bu durum taraftara kulüp ile iletişim kurma şansı da vermektedir. CHZ token mininge kapalıdır. Borsa cüzdanları ile ya da takas ile sahip olunabilen bir kripto varlıktır.

Chiliz CHZ Coin Nasıl Satın Alınır? #CHZUSDT

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara eğitimi sayesinde kriptopara ticaretinde uzmanlaşabilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden istikrarlı kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu