Hizmet

Coin Hunter Bot, Otomatik Alım Satım Pasif Gelir Sistemi

Algoritmik Trade Bilgilendirme;

Otomatik alım satım sistemi, coin hunter bot DUSKUSDT, parametreleri ile en iyi sonuçları üretiyor.

Dönemsel %1.5-2 civarında kayıplarla çalışan ancak son 7 aylık ortalamada %30 kazanç sunan paritenin kazanç ortalaması bu ay için %100 ‘e yaklaştı. Aralık ayı başından bu yana ciddi bir verimlilik üretti.

Aralık ayı başından bu yana +%52 +%3 +%20 karların akabinde arada -%4 ve -%3.5 zararla sonuclanan işlemler yaptı. Bu zararlı kapanan işlemler sonrasında ise yeniden +%15 ve +%21 işlemleri yakalamıştı. *Son 3 işlemde %30 a yakın karlılıkla birlikte bu ay tahminim çok üstünde bir getiri ile %100 e yakın bir karlılık yakalanmış oldu.

Tüm işlemler otomatik gerçekleşti. *1500 $ ile aralık başında yatırıma yönlendirilen tutar anlık 2780 $ seviyelerinde. Bu kazanca son işlem karı dahil olmayıp son işlemin anlık %30 üstünde karlı durumdadır. (halen açık)

Sistem 7/24 çalışmakta olup her zaman canlı takip edilebilir. Son işlemlerini buradan takip edebilirsiniz.


Engin ERDEBIL
Full Time Trader & Mentor
Finansal Danışmanlık Hizmetleri

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu