Teknik Analiz & Strateji

DZGYO 07/09 Analizi

DZGYO 07/09 Analizi ile sizlerleyiz.

DZGYO Sarı tarama algoritması tarafından tespit edilmiştir.

Engin ERDEBIL Yeşil tarama algoritması 7 farklı göstergenin pozitif değere sahip olması koşulu ile tüm borsayı tarayıp sonuçları listelemektedir.

Sistem kısa vadeli değerlendirmeler yapmaktadır.

DZGYO analizi ile Hissenin zamansallıkla artan destek seviyesi 2.63 olarak hesaplanmıştır.

Trend kanalı stratejilerinde, trend desteği risk yönetimine uygun alım seviyesini ifade eder. Hedeflemeyi saatlik trend kanalını çizerek, içinde kaldıkça tut şeklinde belirleyebilirsiniz.

Trend kanalı altında stop olmak şartıyla, kısa vade trend üst kanalı hedeflenebilir.

Sizde Engin ERDEBIL Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk Programına katılarak Bu işte uzmanlaşabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz

Yatırım tavsiyesi değildir.

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu