Hizmet

EE-Hunter Strateji v5 İndikatörü + Backtest Sistemi

Piyasanın En İyi Kazançları Sunan Trend İndikatörü ve Backtest Arayüzü

EE-HUNTER STRATEJİ v5. İndikatörü + BACKTEST SİSTEMİ

EE-Hunter Strategy v5. indikatörü Engin ERDEBIL tarafından geliştirilmiş özel bir indikatördür. En iyi ticaret indikatörü. 

kriptopara hisse senedi indikatörü
en iyi indikatör

EN İYİ KAZANÇ SUNAN KRİPTO PARA & HİSSE SENEDİ İNDİKATÖRÜ

Bu kripto para ve hisse senedi indikatörü sayesinde, trend içinde olan tüm hisse senetleri, kripto paraları, altın, gümüş, döviz ve emtiaları analiz edebilir. Backtest sonrası indikatör sinyallerine göre stratejinizi stressiz bir şekilde uygulayabilirsiniz.

 

EE-Hunter Strategy v5. Bot Kurabildiğiniz bir indikatör olup, ara sağlayıcılar ile uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Aynı zamanda size doğru alım satım kararları vermenize olanak sağlayan arka plan testlerini işlem öncesinde sunan bir sistemdir. İşlem yapacağınız enstrümanı en iyi şekilde test edip yüzdelik hesaplar üzerinden kar, zarar, karlı işlem sayısı, zararlı işlem sayısı, ödenen komisyon, maksimum kayıp, toplam kazanç gibi verileri size gösterir. Backtest teknik analizin en kıymetli veri okuma dinamiğidir. Bu altyapı size istediğiniz enstrümanda kısa orta uzun vade backtest yapmanıza olanak sağlar.

Algoritma, tradingview platformunda çalışmaktadır. Dolayısıyla Tradingview üyeliğinizin olması gerekmektedir.

Tradingview ücretli üyeliğiniz olmasa dahi kullanabilirsiniz. Tradingview Temel planda (Ücretsiz) %100 işlevsellikle çalışır.

EE-Hunter Strategy v5 İndikatörünü Satın Almanız sonrasında Tradingview Üyeliğinize 1 Yıllık Kullanım erişimi tanımlanmaktadır. 10 Dakikalık Kurulum akabinde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kriptopara, Hisse Senedi işlemlerinizde öncesinde backtest yapıp ardından sadece bu indikatörün yönlendirmelerine uyarak ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Sunulan hizmetler resmi & faturalıdır.

Daha detaylı bilgi için 1 Ayda %80 kazanç sağladığım Backtest videomu izleyebilirsiniz.

Hemen deneyimleyin, sizlerde daha profesyonel istikrarlı kazanç sağlayın.

Detaylı bilgi eğitim ve diğer premium hizmetler için borsaegitimi.com.tr ziyaret edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden taleplerinizi iletebilirsiniz.

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu