Teknik Analiz & Strateji

File Coin FIL Coin nedir?

File Coin 

Borsa ile ilgilenen, borsa eğitimi tamamlayan pek çok kişi finansta depolama ağının önemini bilmektedir. File coin de her bir işlem için depolama çözümü sunmakta. Depolama birimi ile işlemleri kaydederek blok zinciri vasıtasının kullanılmasını sağlamakta. Bu şekilde internet üzerinde dosya depolanması mümkün olmakta. Eşler arası bir bağlantı olarak tanımlanmaktadır. Mevcutta bulunan filecoin ekonomik teşvikleri bulunmaktadır. Bütün dosyaların güvenli saklanmasını sağlamaktadır. Bu sayede kişiler verilerini kaybetmemektedirler. Depo alanı ve verilerin fiyatları prim sağlayan popüler veriler aracılığı ile serbest piyasa üzerinden kontrol edilmektedir. 

Ağ yönetimi için file coin kendine ait bir block chain teknolojisini kullanmaktadır. Ağ yerel tokeni olan FIL ERC-20 olmamaktadır. Özellikle kendi tokeni kullanılmaktadır. Ağ katılımcılarının en iyi hizmetlerin sunulmasına teşviki mevcuttur. Bu kendine ait konsensüs Engin Erdebil gibi pek çok finansçının ilgisi çekmektedir.

File Coin FİL Özellikleri ve İşleme Şekli

Kripto para eğitimi süreçlerinde gezegenler arası dosya sistemleri hakkında bilgi verilmektedir. Bu sistem IPFS olarak görülmektedir. FIL de veri depolanması için IPFS protokolü üzerine kurulan bir ağdır. Merkeziyetsizdir. FIL tokeni ile ödeme yapılarak depolama hizmetinden faydalanılabilmektedir. Madencilik yapanların dosyalarının depolanmasından sorumlu olanlar bilgisayardır. FIL’in güvenliği teknolojik tasarımlar ile sağlanmaktadır. Aynı şekilde bilgisayarlar üzerinden güvenlik sağlaması yapılmaktadır. Merkeziyetsiz yapısı ile verilerin eşler arası ağda saklanması sağlanabilmektedir. Bu saklama modeli oldukça güvenilirdir. 

Kullanıcıların File coin madencileri arasında seçim yapması mümkündür. Maliyet, müsait olma ve hız gibi parametrelere göre seçimler yapılabilmektedir. Her kullanıcı bireysel ihtiyacına uygun bir depolama seçebilmektedir. Bu da seçeneklerin herkese uygun olması anlamına gelmektedir. FIL dApplar üzerine entegre edilebilmektedir. Madencilerin anlaşmaları üzerinden ödemeleri yapılmaktadır. Katılımları ile de ücret alabilmektedirler. Her bir 30 saniye içerisinde bir blok eklemesi gerçekleşmektedir. Bundan sonra FIL ödülleri verilmektedir. Kullanıcılar verilerinin saklanma şeklini bu sayede doğrulayabilmektedirler. Blok zinciri üzerindeki kanıtlar ile bu gerçekleştirilebilmektedir. FIL madencileri tarafından otomatik şekilde gönderilmektedir. Kriptografik matematik problemlerinden oluşmaktadırlar. Madencilerin bütün verileri aldığını gösteren PoRep aktiftir. PoRep ile diğer madencilerle karşılaştırma da mümkün olmaktadır.

File FIL Coin Nasıl Satın Alınır? #FILUSDT

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara eğitimi sayesinde kriptopara ticaretinde uzmanlaşabilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden istikrarlı kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu