Teknik Analiz & Strateji

ICP Coin Nedir? ICP Coin Analizi Nasıl Yapılır?

Internet Computer Coin ICP Coin

Kripto para eğitimi alan herkes tarafından ınternet computer ICP sürekli radarda olan bir protokoldür. Web3, DeFi konularında gündemde olan protokolün token varlığı ICP, projesi ile dikkat çekmektedir. Internet computer yönetişim tokeni olarak bilinmektedir. Protokole ait gelecek zamanda geliştirmeye dahil olma şansı tanınmaktadır. Token sahipleri ICP’lerden bir kısmı ağa kilitleyebilmektedirler. Bu sayede de protokolün gelecekte gelişimi halinde söz sahibi olma hakkını elde etmektedirler. Pek çok kripto projesi gibi ICP de bir dijital varlık olmaktan fazlasını vaad etmektedir. Özellikleri sayesinde Engin Erdebil gibi pek çok finansçının radarında kalmaktadır. 

Internet computer dünya genelindeki bağımlı olmayan veri merkezlerinin bir arada olmasına katkıda bulunmaktadır. Mevcut merkezi bulut sağlayıcıları ile sağlanmaktadır. Özellikle alternatif sunduğu alanlar ile öne çıkmaktadır. Tokenin blok zinciri tabanı sınırsız ortam amaçlamaktadır. Akıllı sözleşmeleri ile web hızında çalışma hedeflenerek blok zinciri oluşturulmuştur. İsviçre kaynaklı DFINITY öncülüğünde ortaya koyulmuş bir fikirdir. Ölçekleme sorunlarını çözebilmek için altyapı yükseltmelerine sahiptir. 

İnternet Computer ICP Özellikleri

ICP, borsa eğitimi alanların yakından ilgilendiği DEFİ ile yapılabilecek pek çok alternatife sahiptir. Token ile zincirde toplu pazar tokenize platformlarının oluşturulması mümkündür. İnternet computer araç kutusu içerisinde node’lara devir mümkündür. Ağ topolojisiyle sınırlamaların ortadan kaldırılması sağlanmaktadır. Güvenlik duvarları kullanıcıların güvenliğini sağlamaktadır. Geliştirici veri tabanlarında hem yapılandırma hem de bakımlar sürekli olarak yapılmaktadır. Fiziksel ve sanal ağ yapılandırmalarının gereklilikleri sisteminde sürekli yapılmaktadır. Cesur bir vizyon örneği gösterdiği düşünülmektedir. Blok chain savunucularının eleştiri ile yaklaştıkları bir platform haline gelmiştir. Çünkü çalışma şekli endüstrinin gidişatını değiştirme gücüne sahip görülmektedir.

ICP temelinde sınırsız kapasiteli web hızı ile çalışmalara müsaade etmektedir. Bu sebeple Block chain faaliyetlerinde bu bir yenilik olarak kabul edilmektedir. Farklı vizyonu ile dikkat çekmektedir. Dominic williams tarafından ortaya çıkartılan proje 2017 yılında piyasaya girmiştir. O yıldan beri hem piyasa değeri yükselmekte hem de hızla öne çıkması durmamaktadır. Piyasa değeri oldukça yükselmiştir. En büyük kripto para varlıkları arasında sayılmaya devam etmektedir. Farklı borsa platformlarından elde edilebilmektedir. Bu yüzden hızlı işlem gücü ile kullanıcıları yormamaktadır.

ICP Coin Nasıl Satın Alınır? #ICPUSDT

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sizde kriptoparalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için Engin Erdebil Borsa Eğitimi Birebir Mentorluk programına katılarak kriptopara eğitimi sayesinde kriptopara ticaretinde uzmanlaşabilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden istikrarlı kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu