Borsa Eğitimi

Kriptopara Scalping Eğitimi

Kriptoparalarda İstikrarlı Günlük Kazanç Stratejisi

Kriptopara Scalping Eğitimi & Sinyal Sistemi  sayesinde kripto para yatırımlarınıza değer katmak ister misiniz? Eğer kripto paralarda en az bir defa işlem yapmış iseniz, kriptopara eğitimi (Günlük Alım & Satım) hakkında hazırladığım bu metni sonuna kadar okumalısınız!

Sinyal Sistemi Sonrası Farkedilen Yükselen Üçgen Formasyonu

Piyasalarda yalnızca alıp beklemek odağında işlem yapmak size her koşulda başarılı sonuç vermemektedir. Piyasaya iyi veya kötü diye bakmaksızın hem düşüşlerden hemde yükselişlerden kazanç sağlamak mümkündür. Ancak kripto paralarda Günlük Alım Satım (Daily Trading) yaparak para kazanmak istiyorsanız mutlaka başarılı bir sistem ve stratejiyi disiplinle uygulamanız gerekmektedir. 

Bu işe profesyonel yaklaşımla ve doğru bir kriptopara eğitimi ile odaklanıp, sistem stratejilerinizi disiplinle uygularsanız, ciddi kazanımlar elde edebilirsiniz. 

Kriptoparalarda Scalping Eğitim Programı Neler Sağlıyor?  EE-TRADING SYSTEM

EE-RSI SCALPER Sinyal Sistemi Nedir?

EE-SCALPER Telegram botu, kripto para borsası Binance Futures’ da işlem gören Kripto paraları 7/24 tarayan, analiz yapan ve koşullar sağlandığında otomatik olarak Telegram üzerinden sinyalleri telefonunuza & akıllı saatinize gönderen bir yazılımdır.

EE-RSI SCALPER Neden Tercih Edilir?

Gün içi kripto paralarda alım satım yaparken nereden alınır, ne alınmalıdır gibi sorulara bazen cevap vermeye fırsatınız dahi olmaz. Fırsat gelir 20 saniyede kaçıp gider.

EE-RSI SCALPER Nasıl Çalışır?

RSI SCALPER her saniye görev komutu ile tüm borsayı tarayıp, aşırı derecede fiyat artışı veya ucuzlama tespitlerini yaparak size long ve short tarafında işlem yapabileceğiniz enstrümanları yüksek başarı oranı ile bildirmektedir. 

Kriptoparalarda Scalping Eğitimi + Sinyal Sistemi Neleri Kapsar? (EE-RSI SCALPER VIP)

(4 Saat Birebir Eğitim + 1 Ay Boyunca Destek + 2 Ay Boyunca VIP Al & Sat Sinyalleri + Topluluğa Katılım)

 • Trading siteminde özelleştirilmiş Tradingivew indikatörleri kullanılmaktadır. (300 $ Değerinde.) (EE-Support Resistance, EE-PA System, EE-Whale Hunter) Bu eğitimle birlikte tüm sistem indikatörlerine ömür boyu sahip olursunuz. Kurulum tarafımızca gerçekleşmektedir.
 • EE-RSI SCALPER sinyal sistemi aylık 50$ bedel ile sunulmaktadır. Eğitim ücretine 2 Aylık kullanım dahildir.(100 $ Değerinde.)
 • Birebir eğitim süresi 4 saattir. Eğitimde canlı ticaret (Live Trading) ile o anki piyasa koşullarında işleme giriş çıkış uygulamaları yapılmaktadır. Zoom üzerinden online gerçekleşmektedir. Akabinde video dersler ve workshoplar ile desteklenmektedir. 
 • Ayrıca Sistemi kullananların kendi arasında konuşup mesajlaşabildiği ve tecrübelerinden faydalandığı bir topluluğumuz mevcuttur. Bu sayede her türlü destek taleplerinize yardımcı olunmaktadır. Bir günlük değil sürekli gelişime olanak tanıyan bir süreç eğitimidir.

Kriptoparalarda Scalping Eğitim Programının Amacı Nedir?

Bu eğitim, yazılım destekli bir stratejiye bağlı kalarak risk yönetimini ve işlemlerinizde disiplinli olmayı öğrenmenizi amaçlamaktadır. Günlük alım satım yaparak kazanç üretmeye odaklanmak temel amaçtır. Bu bir yazılım tabanlı stratejilerin odağında uygulanan bir ticaret eğitimidir. 

Neler Öğreneceksiniz ?

 • Kısa vadede uygulayabileceğiniz kazançlı stratejileri,
 • Risk, psikoloji ve portföyü nasıl yönetmesi gerektiğini,
 • Tradingview Pro’ yu profesyonel bir şekilde kullanmayı,
 • Pozisyona girmeyi, kâr almayı ve stop olmayı,
 • Back testi yapılmış kazançlı indikatöleri kullanmayı,
 • Marjin işlemler (kaldıraçlı işlemler) hakkında detayları ve stratejileri,
 • Eğitimin sonunda kendi stratejilerinizi geliştirmeyi ve yatırımlarını kimseden tavsiye almadan yönetebilmeyi, öğreneceksiniz.

Eğitime katılan arkadaşların, bu işin bir öğrenme süreci olduğunun bilinciyle, hareket etmesi önemlidir. Neticede emek vermeden kazanç üretmek diye bir şey yoktur. Ancak bu işe profesyonelce yaklaşırsanız kümülatifte mutlaka kazanırsınız. 

Burdan telegram kanalıma katılarak, canlı canlı yapılan son 3 yıldaki tüm işlemleri objektif olarak görebilirsiniz. 

NOT:  Eğitim alın veya almayın; Bu işe ilginiz var ise, mutlaka üstüne gidin. Cahil bir toplumun parçası olan ve bu işlere kumar oynar gibi yaklaşan kişilerden uzak durun. Eninde sonunda piyasalardan istediğinizi alırsınız. Bu tecrübeyle sabittir. 
ENGİN ERDEBIL RESMİ İNSTAGRAM HESABIM

en iyi borsa eğitmeni engin erdebil kimdir

Engin Erdebil Limited
Finansal Danışmanlık Hizmetleri

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu