Teknik Analiz & Strateji

MANA Coin Nedir? MANA Coin Özellikleri Nelerdir?

Decentraland MANA

Decentraland MANA Engin Erdebil gibi birçok ünlü finansçının dikkatini çekmektedir. Blockchain projeleri için yaratıcı dokunuşlar yapan isimler yaratıcısıdır. Bu isimler Ariel Meilich ve Esteban Ordano’dur. Decentraland MANA ethereum tarafından desteklenen bir projedir. Kullanıcılarına içerik oluşturma imkanı tanımaktadır. Ayrıca kullanıcılar uygulama oluşturarak deneyim ile kazanç sağlayabilmektedirler. Popüler olmasına sanal gerçeklikte arazi satın alımı şansı tanıması katkıda bulunmaktadır. Ayrıca satın alınan arazi üzerine inşa etme yeteneği de tanınmaktadır. Arazide sanal olarak gezinti mümkündür.

MANA Decentraland Coin Özellikleri Nelerdir?

Kripto para eğitimi alan kişiler madencilik konusu ile ilgilenmektedirler. MANA da madenciliği yapılan tokenlerdendir. Piyasaya sürümü İnitial Coin Offering’in ardından olmuştur. ICO 24 milyon dolar tutarında olan ilk coin arzıdır. 2017’de piyasa sürümü yapılmıştır. Sanal dünyanın betası 2019 yılında kapalı olarak başlatıldığı bilinmektedir. Halka açılması ise 2020 yılında gerçekleşmiştir. Kullanıcılar PC üzerinde LAND alanlarında etkileşim kurabildikleri oyun deneyimleri yaratabilmektedir. Ayrıca üç boyutlu sahne ve bunun gibi farklı deneyimler de elde edilebilmektedir.

Decentraland MANA Token Özellikleri

Decentraland’a bağlı 2 farklı coin bulunmaktadır. MANA ve LAND olarak bilinmekte ve MANA bir ERC-20 tokenidir. MANA ile Decentraland üzerinde avatar vb. Alımı gerçekleştirilebilmektedir. Pazarda giyilebilir cihazlar ve isim gibi farklı alımlar da mümkündür. MANA ile Decentraland’da olan mal ve hizmetler alınabilmektedir. Bunun yanı sıra borsa eğitimi alanların ilgilendiği LAND de satın alınabilmektedir. Decentraland sanal bir dünya olarak tanımlanmaktadır. Ancak Second Life gibi diğerlerinin aksine bir merkeziyet tarafından kontrol edilmemektedir. Decentraland MANA bir dijital varlık tokeni olarak tanımlanmaktadır.

MANA sıklıkla Decentraland üzerinde mal ya da hizmet alımları için kullanılan tokendir. ERC-20 standardına uygun şekilde ortaya çıkarılmıştır. Fiat para birimi gibi satın alma ve satma işlemlerine de izin verilmektedir. Ayrıca dijital para birimi olarak borsalarda listelenmektedir. Buradan da dijital para almak ya da satmak için kullanımı mümkündür. Kurucularından Arile Meilich proje liderliğini üstlenmiştir. Ayrıca çevrimiçi çeviri bürosuna sahiptir. CRM platformu başta olmak üzere pek çok startup kuran bir girişimcidir. Decentraland MANA dünyanın ilk merkezi olmayan sanal gerçeklik alanı olarak ünlüdür.

MANA Coin NasılMASatın Alınır?

Binance Global Borsasına Buradan Referansımla Kayıt olarak kolayca satın alabilirsiniz.
(Ömür boyu %10 Komisyon İndirimli Link)

Sizde kripto paralar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için burdan borsaegitimi.com.tr fırsatlarına göz atabilir, EE- Whale Hunter algoritması sayesinde kriptopara ticaretinde uzmanlaşabilirsiniz. Doğru sistem ve stratejileri kullanarak kriptopara ticaretinden istikrarlı kazanç sağlayın! Detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçin!

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu