Hizmet

EE-WHALE HUNTER TELEGRAM SİNYAL BOTU

Whale Hunter Sinyal Botu

Eğitimler sonrası Engin ERDEBIL VIP TELEGRAM gruplarına katıl;
Kripto analizleri 365 gün 7/24 cebinize, bilgisayarınıza, tabletinize ve akıllı saatinize gelsin.

EE-Whale Hunter Telegram botu, kripto para borsası Binance Futures ve Spot’ da işlem gören Kripto paraları Engin ERDEBIL Birebir Mentorluk Programı‘na ait stratejiler ile 7/24 tarayan, analiz yapan ve şartlar gerçekleştiğinde otomatik olarak Telegram grubuna Long & Short sinyali gönderen Engin ERDEBIL’ in Robot yazılımdır. Yüksek kazançlar sunar. Balina hareketlerini tespit ederek sizlere bildirir.


EE- Whale Hunter Kripto Algoritması Nedir?


Whale Hunter yüzdelik fark algoritması sayesinde kriptoparalarda ki değişimi anlık tespit ederek kullanıcıya bildiren bir radar yazılımıdır. Büyük balığın izini takip ederek fırsatları değerlendirmeye yarar. Size en hızlı şekilde alım satım sinyali olarak kullanabileceğiniz veriyi iletir. Sistem başarılı sonuç almanız için inanılmaz derecede öneme sahip bir zamanlama mekanizması üzerine kuruludur.

EE- Whale Hunter Algoritması Hangi Maksatla Kullanılır?

EE-RSI Scalper & EE-Whale Hunter Algoritmasını kullanarak kripto para ticaretlerinde istikrarlı kazanç sağlamak isteyenlere yönelik, stratejinin uygulanması adına daha net kurallara sahip bir sistemi uygulamaya geçiriyoruz.

EE-RSI Scalper & Whale Hunter Kripto Stratejisinde, Sadece Algoritma destekli scalping, günlük para kazanma odağında ilerleyeceğiz. Herkesin bu işi disiplinle, sistem stratejilere dayalı yapıldığında ne kadar başarılı sonuçların mümkün olduğunu göreceği bir çalışma olacak.

1000 $ Sermaye sahip birinin risk yönetimi ile hırsa kapılmadan, bu işten günde ortalama 30-50 usd arası istikrarlı para kazanabileceğini söyleyebilirim.

Aşağıdan Whale Hunter UDEMY Eğitimine ulaşabilirsiniz. Öğrenciler için ücretsizdir. (Telegram üzerinden @enginerdebil adresine öğrenci olduğunuzu belirterek kursa ücretsiz sahip olabilirsiniz.) 

Whale Hunter Sinyalleri ile Kriptoda İstikrarlı Kazanç!  EĞİTİMİ 

Bu kurs, RSI Scalper ve Whale Hunter ile altcoinlerde %70 üstünde başarılı ve istikrarlı bir stratejiyi öğretmektedir. 


RSI Değerlendirmeleri Nasıl Yapılır?

Long Setuplarda;
RSI 80 üstü değerlendirmesine ilave olarak Balina hareketi tespit edilen bir sinyalde öncesinde LONG aranmalıdır.

Bunun sebebi aslında aşırılık göstergelerine rağmen hareketin devamının gelebilme potansiyelidir.

Short Setuplarda;
RSI 20 altı değerlendirmesine ilave olarak Balina satışı tespit edilen bir sinyalde öncesinde SHORT aranmalıdır.

Yine bununda sebebi aslında aşırılık göstergelerine rağmen satış hareketinin devamının gelebilme potansiyelidir.


EE- WHALE HUNTER Nedir?

Binance Futures işlemlerde kullanmak üzere dizayn edilmiş bir otomatik balina tespit botudur.
EE-Whale Hunter Telegram Botu RSI Scalper sistemine entegre edilerek RSI verileri ile güçlendirilmiştir. Böylelikle size bir ölçümleme sistemi olarak kullanmanız açısından ciddi fırsatlar yaratır. Bu sistemde veriler telegram kanalında daimi saklandığında kanal aynı zamanda bir databank görevi görmektedir.

EE-RSI SCALPER & EE- WHALE HUNTER Neden Tercih Edilir?

Gün içi kripto paralarda alım satım yaparken nereden alınır, ne alınmalıdır gibi sorulara bazen cevap vermeye fırsatınız dahi olmaz. Fırsat gelir 20 saniyede kaçıp gider.

Bu sistem günlük para kazanmak isteyen kişilere ne alınır, ne satılır (Long & Short)
tarafında rahat bir karar vermenize olanak tanıyan başarılı sinyalleri en hızlı şekilde iletir. Balina ayakizlerini anında tespit edebilir, ciddi kazançlar sağlayabilirsiniz.


Sizde yatırımlarınıza değer katmak için sıfırdan borsa eğitimi katılabilir yada VIP servislerden faydalanabilirsiniz. Detaylar için whatsapp butonu üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ENG-

Join Engin ERDEBIL VIP TELEGRAM groups after the trainings;

Let crypto analytics come to your mobile, computer, tablet and smartwatch 24/7, 365 days a year.

EE-Whale Hunter Telegram bot, Cryptocurrency exchange Binance Futures and Cryptocurrencies traded on Spot, Engin ERDEBIL Scans, analyzes 24/7 with the strategies of the One-to-One Mentoring Program and automatically sends a Long & Short signal to the Telegram group when the conditions are met. ERDEBIL’s Robot is software.

What is EE-Whale Hunter?
Whale Hunter is a radar software that instantly detects the change in cryptocurrencies and notifies the user, thanks to the percent difference algorithm. It helps to seize opportunities by following the trail of the big fish. It transmits you data that you can use as a trading signal in the fastest way. The system is built on a timing mechanism that is incredibly important to your success.

How Are RSI Assessments Made?
In Long Setups;
In addition to the RSI above 80 evaluation, a signal with Whale movement detected must first seek LONG.

The reason for this is the potential for the continuation of the movement despite the extremism indicators.

In Short Setups;
In addition to the RSI below 20 assessment, SHORT should be sought prior to a Whale sell detected signal.

Again, the reason for this is the potential for the continuation of the selling movement despite the excess indicators.

What is EE- WHALE HUNTER?

It is an automatic whale detection bot designed for use in Binance Futures transactions. EE-Whale Hunter Telegram Bot is integrated into the RSI Scalper system and powered by RSI data. Thus, it creates serious opportunities for you to use it as a measurement system. In this system, when the data is permanently stored in the telegram channel, the channel also acts as a databank.

Why Prefer EE-RSI SCALPER & EE-WHALE HUNTER?

Sometimes you do not even have the opportunity to answer questions such as where to buy and what to buy while trading in cryptocurrencies during the day. Opportunity comes and goes away in 20 seconds.

This system is neither bought nor sold to people who want to earn daily money (Long & Short)
It transmits successful signals in the fastest way, allowing you to make a comfortable decision on the side. You can instantly detect whale footprints and earn serious profits.

This system is neither bought nor sold to people who want to earn daily money (Long & Short)
It transmits successful signals in the fastest way, allowing you to make a comfortable decision on the side. You can instantly detect whale footprints and earn serious profits.

In order to add value to your investments, you can participate in stock market training from scratch or benefit from VIP services. For details, you can contact via the whatsapp button.

 

Engin Erdebil

Merhaba, ben Engin ERDEBİL. Borsa (hisse senedi, kripto para) ve diğer finansal enstrümanlar üzerinde 10 yıldan uzun süredir uğraşmaktayım.Bu süreçte yaşadığım maddi ve manevi deneyimlerim sayesinde borsa analizi konusunda A’dan Z’ye bilgi sahibi oldum.Bununla sınırlı kalmayarak alanında 25 yılın üzerinde deneyimi olan uzman ekonomistlerden birebir dersler aldım. Ekonomi ve borsa analizi için aldığım kitaplar bana çok yardımcı oldu. Temel amacım, bu işin temelini ve tekniğini öğrenmekti. Sonrasında bu işin inceliklerini bilgim dahilinde insanlarla paylaşmak istedim.Şu sıralarda Sermaye Piyasası ve Borsa alanında yüksek lisans eğitimime devam ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu